MUŞ’TAN TİRE’YE ‘’İYİ’’ ZİYARET

Muş’un İYİ Partili Belediye Başkanları, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ı ziyaret etti. Muş Yeşilova Belediye Başkanı İlhan Çiftçi, Sarıpınar Belediye Başkanı Gıyaseddin Kaya, Kırköy Belediye Başkanı Nahit Dizman Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ı makamında ziyaret etti. Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran tarafından makamda ağırlanan Muş’un İYİ Partili Belediye Başkanları yerel ve ülke gündemi hakkında fikir alışverişinde bulundu.

İYİ Parti Belediye Çalıştayları’nda Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ı tanıma fırsatı bulduklarını söyleyen başkanlar ‘’Atakan Başkan bizleri her seferinde Tire’ye davet ediyordu. Biz de kendisini kırmayarak ziyarette bulunduk. İnşallah Başkanımız ve ekibini Muş’ta ağırlamak isteriz’’ dediler.

Belediye Başkanlarını Tire’de ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Duran ‘’Başkanlarımız daha önce belirlenen programları dahilinde İzmir’e geldiler. Sağ olsunlar gelmişken bizleri de ziyaret ettiler, bizleri mutlu ettiler. Kendilerini her zaman ilçemizde ağırlamak isteriz’’ dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here