Bitkilerden yeteri kadar faydalanabiliyor musunuz?

Bitkilerin faydaları saymakla bitmez. Bu kitabi faydaların, ne kadar gerçeğe dönüştüğü konusu ise son derece karmaşık. Toprakta, tohum ile başlayan bitkinin serüveni; yetiştirilme, toplanma depolanma koşullarına göre faydasından önemli ölçüde kaybedebiliyor. Bir de bunun üzerine çevre koşulları ve pişirme teknikleri bu besinlerdeki bileşenlerin yeterince fayda sağlamadığını ortaya çıkıyor.

Bir de bu bitkilerin tedavi edici özelliğinden faydalanmak isterseniz iş daha da karmaşık bir hale geliyor. Çünkü bitkilerden tedavi edici dozların alınması için içerisindeki aktif elementlerin, belirli dozlarda ve ilaç standartlarında üretilmesi gerekiyor.Uzmanlara göre bu bileşenleri doğrudan almanın en etkin yolu ise standardize edilmiş, yüzde 100 doğal aktifleri içeren ve klinik çalışmaları yapılmış fitoterapötik ürünleri kullanmak. İşte burada fitoterapi bilimi devreye giriyor…

PhytoRelief ile mevsim geçişlerine hazırlıklı olun

Fitoterapi biliminin temellerini dikkate alarak İsviçre’de üretilen ve Avrupa Patent Ofisi’nden tedavi edici nitelikte formülasyon onayı alan PhytoRelief içerisinde %100 doğal fitoaktifler ve Nar & Zerdeçal & Zencefil özütleri bulunuyor.

Pastil formunda üretilen bu yenilikçi ürün, şeker, gluten ve laktoz içermiyor. Böylece veganlar da güvenle kullanabiliyor. Uluslararası dergilerde yayınlanmış bilimsel çalışmaları bulunan PhytoRelief, Avrupa ve Amerika’dan sonra artık Türkiye’de olup, sadece eczanelerde satılıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here