Tire Gölet Şenlik Alanı ve Restoran’da yenileme çalışmaları devam ediyor.

Yapılan çalışmalarda ilk olarak restoran mutfağı üst kata taşınmış, restoran içi düzenleme yapılmıştı. Salı ve cuma günleri canlı müzik programlarının yapıldığı restoran vatandaşların ilk tercih ettiği eğlence mekanlarından biri olarak zarar eden bir halden belediyeye gelir getiren önemli bir işletme haline geldi.

Kafe Bölümü Daha Çok Müşteri Ağırlayabilecek

Geçtiğimiz yaz aylarında açılan ve büyük rağbet gören kafe ve nargile bölümü de yapılan çalışmalarla genişletiliyor. Geçtiğimiz sene vatandaşların ilgisi nedeniyle yer sıkıntısı yaşanan kafe bölümü yapılan çalışmalarla daha büyük bir hale geldi.

Tribün Kısmı Genişletiliyor

Gölet Şenlik Alanında bulunan tribün kısmında da çalışmalar hummalı bir şekilde devam ediyor. Etkinlik alanı ve tribün arasında boş bulunan büyük alan tribünün genişletilmesi için değerlendiriliyor.

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ın bizzat başında takip ettiği çalışmalar Tire Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından yapılıyor.

Başkan Duran Tüm Çalışmalar Belediyemizin İmkanları ile Yapılıyor

Yapılan çalışmalar hakkında açıklama yapan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran “Gerek restoran gerek kafe ve tribün için yapılan düzenlemeler tamamen belediyemiz imkanları ile yapılıyor. Kendi ustalarımız ve işçilerimiz gün boyu yoğun mesai harcayarak bu alanların vatandaşlarımız tarafından daha iyi kullanabilmesi için çalışıyor. Ben de mesaime yapılan işleri denetleyerek başlıyorum. Bu sayede eksiklik gördüğümüz zamanlarda anında müdahale edebiliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here