Menderes Belediyesi tarafından ilçedeki berber, kuaför ve güzellik salonlarında dezenfektasyon çalışması gerçekleştirildi.

Menderes Belediyesi tarafından koronavirüs ile mücadele kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Salgına karşı kurulan özel ekip dezenfektasyon çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Açıklanan genelge ile 11 Mayıs tarihinde yeniden faaliyete geçecek berber, kuaför ve güzellik  salonlarında da dezenfektsayon işlemleri Menderes Belediyesi tarafından gerçekleştirildi.

Gönül rahatlığıyla gidilebilir

Yapılan çalışma hakkında bilgi veren Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, “ İlçemizin her noktasında dezenfektasyon çalışmalarımızı salgının görüldüğü ilk andan itibaren sürdürüyoruz. Salgın önlemleri kapsamında kapatılan berber, kuaför ve güzellik salonlarının 11 Mayıs tarihinde yeniden açılacak olması nedeniyle bu işletmeler ile irtibata geçerek dezenfekte işlemlerinin yapılmasını sağladık. İlçemizin dört bir yanındaki toplam 100 işletmenin dezenfektasyon işlemleri tamamlandı. Vatandaşlarımız gönül rahatlığıyla berber, kuaför ve güzellik salonlarına gidebilirler. Zor bir süreçten geçtiğimiz şu günlerde esnafımızın yanında olmaya, onlara destek olmaya devam edeceğiz ” dedi.

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here