Türkiye ekonomisinin taşıyıcı sektörleri için düzenlediği fuarlar ile her yıl binlerce yabancı yatırımcıyı yerli iş ortakları ile buluşturan Hyve Group, bizleri bekleyen yenilikleri, sektörlerdeki gelişmeleri paydaşlarıyla gündeme getirerek sektörün “yeni normal”e hazırlanmasına katkı sunuyor.

Dünyanın en büyük 5 turizm fuarı arasında yer alan, bölgesel ve global turizm trendlerinin belirlendiği Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı – EMITT, “Paydaşlarımızla Birebir” sosyal medya buluşmalarında bu hafta Fütürist Dr. Cem Kınay’ı ağırlıyor.

16 Mayıs, Cumartesi günü saat 16:00’da, EMITT’in Instagram hesabı emitt_istanbul sayfasında Hyve Group İçerik ve Etkinlik Yöneticisi Zeynep Gülşen yönetiminde gerçekleştirilecek canlı yayında turizm sektörünün yeni normallerinin neler getireceği, Turizmde Yeni Dönüşümün Manifestosunu Açıklıyoruz! başlığı altında konuşulacak.

Dönüşümün hem dünyanın en önemli turizm pazarlarından biri olan Türkiye’de hem de dünyada nasıl gerçekleşeceğini Fütürist Dr. Cem Kınay anlatacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here