Hafta sonu Kayseri’de gerçekleşen toplantıya ekibi ile katılım sağlayan Hakşan Ltd. Şti yönetim kurulu başkanı Hakan Şahin ve ekip üyeleri; inşaat mühendisi, reklam ve basın danışmanı, finans danışmanı ve dostları yalnız bırakmadı.

Kayseri’de başladığı önemli projelerinden olan; İnci cadde ve otel konsept yapıları hakkında detaylı bilgi veren başarılı iş adamı on bir ay içerisinde projesini tamamlamak için gece gündüz çalıştıklarını ifade etti.

    

Alanya’da yaşayan ve aynı zamanda Alanya’da gerçekleştirdiği projelerini anlatan Şahin, Alanya olmak üzere; diğer şehirlere de yatırım yapmasıyla dikkatleri çekti. Başarılı iş adamı Hakan Şahin hayatının büyük bir bölümünü çalışmaya adadığının altını çizdi.

Başarılı olmanın sırrını açıklayan Şahin; planlı, prensipli çalışmaya ve konusunda uzman ekibinin var olmasına borçlu olduğunu belirtti. HAKŞAN LTD ŞTİ inşaat sektörü konusunda uzman olmakla birlikte 2005 yılından bu yana faaliyet göstermektedir.

İnşaat şirketi olarak; kaynaklarının en son teknolojilerini başarı ile uygulayan kendi alanında lider olmayı hedefleyen profesyonel bir firmadır.

İnşaat sektörü dışında bir çok sektör de faaliyet göstermektedir.

Bu sektörlerin arasında; Emlak sektörü, Gıda sektörü, Turizm ve otelcilik sektörü, Ticaret sektörü, İhracat ithalat, Makine imalat alanlarında da faaliyet göstermektedir.

İş Adamı Hakan Şahin’e ticari hayatında başarılarının devamlılığını dileriz.

Detaylar: www.haksaninsaat.com

Haber: Pınar Etci

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here