Milliyetçi Hareket Partisi Tire İlçe binası oldukça hareketli bir gün geçirdi.

MHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Muhammet Osman Ölmez, MHP Tire İlçe Başkanı Arif Demirkan, MHP Tire Kadın Kolları Başkanı Ece Öztabak ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Milliyetçi Hareket Partisi İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, parti binasında yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Ardından bölgede kurumları ziyaret etmeye başlayan Tamer Osmanağaoğlu MHP Tire ilçe yönetimi ile birlikte ilk durak olarak Tire İlçe Kaymakamı Fatih Çobanoğlu‘nu ziyaret etmek oldu. Milletvekili Osmanağaoğlu, Tire Kaymakamı Çobanoğlu’ndan Tire ile ilgili genel bilgi aldı Tire’nin ihtiyaç ve talepleri hakkında değerlendirme yapıldı.
“Osmanağaoğlu; misafirperverliğinden dolayı Fatih Çobanoğlu’na teşekkürlerimi sunuyorum dedi.”

İkinci durak olarak ziyaret edilen; Tire İlçe Tarım Müdürü Mustafa Evran ile Osmanağaoğlu Tire’nin sorunları hakkında istişarede bulunduktan sonra kendilerine teşekkür ederek makamdan ayrıldılar.

Tamer Osmanağaoğlu’nun sonraki durağı Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Tire Jandarma Komutanlığı oldu. Milletvekili Osmanağaoğlu, Tire İlçe Emniyet Müdürü Kadir Şen ve Tire Jandarma Komutanı Okay Cansu‘dan asayişi ile ilgili bilgiler aldılar. Kurumlardan ayrılırken teşekkürlerini sunan Osmanağaoğlu Tireli vatandaşları selamlamayı unutmadılar.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here