Milliyetçi Hareket Partisi İzmir il başkanı Veysel Şahin, İzmirli vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu:
Sıra dışı günler yaşıyoruz. Depremler ve sel felaketi büyük acılara sebep oluyor. Can kayıplarımız yüreğimiz yakıyor. Maddi zararlar ise belimizi büküyor. El ele vererek bu sorunları da aşacağımıza inanıyorum. Söyleyecek çok sözümüz var ama şimdi birbirimize destek olma zamanı. Başımız sağolsun. Bütün İzmir’e geçmiş olsun.
Yetkililerin uyarılarını dikkate almalı, bundan sonra atılacak adımları dikkatle atmalıyız”
Bir durum değerlendirmesi yapacak olursak bilanço son derece ağır.
Yüzlerce mağdurumuz var diyerek bir açıklama yapan MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, “Dün yaşananlar hepimizi derinden etkiledi. Yüzlerce evi su bastı. Yüzlerce araç kullanılmaz halde ve en önemlisi de selden etkilenen işyerlerinin ve fabrikaların durumu çok kötü. Yüzlerce iş yeri kullanılmaz halde veya hasarlı. Şu anda bizlere düşen mağduriyet yaşayan afetzedelere destek olmak ve onların yanlarında olmaktır.”
“Her zaman olduğu gibi yaşadığımız şu zor günlerde de halkımızın yanındayız. Bütün ilçe teşkilatımız, il yönetim kurulu üyelerimiz, meclis üyelerimiz ve gönüllü kuruluşlarımızla birlikte teyakkuz halindeyiz. Teşkilatlarımızdan anlık bilgi alıyor, yapılması gerekenler hakkında bilgi ve destek alışverişimizi sürdürüyoruz. Herkes biliyor ki Türk Milliyetçileri, Ülkücüler her zemin ve şartta her türlü zorluğu aşarak insanlarımızın hizmetindedir.
Şu anda can kayıplarımızın acısını taşıyoruz. Maddi zararlar ise hemşehrilerimizin belini bükmüş durumda. El ele vererek bu sorunları da aşacağımıza inanıyorum. Söyleyecek çok sözümüz var ama şimdi birbirimize destek olma zamanı. Başımız sağolsun. Bütün İzmir’e geçmiş olsun. Duamız odur ki Cenab-ı Allah bizi bu afetlerden muhafaza etsin, sevdiklerimizi korusun.
MHP İzmir İl Başkanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here