Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş ve eşi Selma Eriş, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle Ödemiş’te evlilikte 40 yılı geride bırakan çiftleri ve 15 Temmuz Gazisi Emrah Çetin’i evlerinde ziyaret etti. Sevginin emek verdikçe büyüyen bir çiçek olduğunu belirten Eriş, “Sevgi dolu atan kalplere bir ömür sağlık, huzur ve mutluluk diliyoruz” dedi.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş ve eşi Selma Eriş, pandemi kurallarına uygun şekilde gerçekleşen ziyaretlerde çiftlere çiçek ve çeşitli armağanlar verdi.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, “Bizim için elbette en büyük sevgi Vatan sevgisi, Bayrak sevgisi. Bu sevgi uğrunda canını ortaya koyan şehitlerimizi andık Sevgi Günü’nde.

Bize göre Sevgi Günü olan bu önemli günde en güzel bağ olan sevgi bağlarıyla ve emekleriyle hepimize örnek olan çiftlerimizi ziyaret etmek istedik. Evlilikleri 40 yılı, 50 yılı, 60 yılı deviren çiftlerimizle ve 15 Temmuz Gazimiz Emrah Çetin ve eşi Hilal Çetin ile Sevgi Günü’nde sevgi dolu dileklerimizi paylaştık. Çünkü, emek verdikçe büyüyen bir çiçektir   sevgi.  Sevgi dolu atan kalplere bir ömür sağlık, huzur ve mutluluk diliyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here