Marmaris Girişinde gerçekleşen kazada iki genç yaşamını yitirdi.

Muğla’nın ilçesi Marmaris girişine 8 kilometre kala gerçekleşen motosiklet kazasında iki kişi hayatını kaybetti. Direksiyon hakimiyetini kaybederek refüje çarpan iki genç arkadaştan biri olay yerinde can verirken, arkadaşı hastaneye giden ambulansta yaşam mücadelesini kaybetti.

Kaza saat 17.30 sularında Marmaris’e geliş yolu üzerinde tek taraflı olarak gerçekleşti. Ömer Karaaslan (24) ve Yusuf Özden (17) adlı iki arkadaş Marmaris’e dönerken direksiyon hakimiyetini kaybederek virajda bulunan refüjlere çarpmasıyla gerçekleşen kazada, 17 yaşındaki Yusuf Özden olay yerinde hayatını kaybetti. 24 yaşındaki Ömer Karaaslan ise Marmaris Devlet hastanesinde yapılan ilk müdahalesinin ardından Muğla Sıtkı Koçman Eğitim Ve Araştırma hastanesine giderken ambulansta yaşam mücadelesini kaybetti. Kazayı duyar duymaz olay yerine gelen aileleri ve arkadaşları sinir krizi geçirdi. Olay yerine gelen Marmaris Trafik Şube ekipleri ve ilçe jandarma ekipleri trafik akışını ve asayiş düzenini sağlamakta oldukça güçlük çekti

Kaza yerinde vefat eden Yusuf Özmen’in cenazesi Savcı’nın rapor tutmasının ardından Marmaris Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. İki genç arkadaşın ölümüne sebep olan motosiklet ölenlerin yakınları tarafından çekiciye yüklendi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here