Geçtiğimiz günlerde Alanya’ya ailesi ile birlikte tatile giden PNR LIFE imtiyaz sahibi Pınar Etci’ye pusu kuruldu.

Açıklama da bulunan Etci, sözlerine şöyle devam etti;

“Alanya’ya tatile gitmiştik, daha önceden sıkıntı yaşadığım kadın beni 11 Temmuz da dışarıya tek çıktığım sırada sorgusuz, sualsiz darp etti. Polis ve savcılık tarafından kovuşturma devam ediyor… Olay günü; ikindi sularında dinlenmek üzere odama çıktım, konakladığım otelin resepsiyon görevlisi 11.07.2021 tarihinde otel odamı arayıp Pınar hanım arkadaşınız size cepten ulaşamamış… Ayşe hanım, sizinle görüşmek istiyor dedi! Benim, Ayşe isminde bir arkadaşım olmamasına rağmen bağlayın dedim, ardından telefon yüzüme kapandı, fakat çok üzerinde durmadım.

Yaklaşık bir saat sonra; çarşı merkezine gitmek üzere ailemle taksiye binip şehir içinde pastaneye gittik, limonata içtikten sonra Alanya’da yaşayan oğlumun babası aradı, kendisi yemek için bizi annesinin evine davet etti… Pastaneden ayrıldık, oğlumun babaannesinin evine gittik ve aile büyükleri ile birlikte yemek yedik. Yemek bittiğinde oğlum ve babası çiftliğe hayvanlara bakmaya gittiler, biz aile büyükleri ile birlikte balkonda çay içerken babaannenin sıcaktan tansiyonu çıktı, evde limon olmayınca evin yanında bulunan marketten limon almaya indim, nerden bilecektim ki; takip edildiğimi ya da pusu kurulacağını?

Marketten limonu aldım eve doğru yöneldim, birkaç adım sonra daha önce yüzünü hiç görmediğim bir hanım durdurdu! Pınar hanım merhaba dedi, merhaba; buyurun nasıl yardımcı olabilirim dedim? Ben adaşın Pınar, kısık sesle konuştuğu için pardon anlayamadım; kim diyerek yüzümü yakınlaştırdım, bana hakaret ederek yüzüme yumruk indirdi. Ne olduğunu anlamaya çalışırken, saçlarımdan savurarak yere düşürdü. Düşmenin etkisiyle açılan eteğimi örtmeye çalışırken aynı zamanda yerden kalktım. Yoldan geçen hiç tanımadığım vatandaş; bana saldırıp kaçan Pınar hanımın arkasından koştu, ancak yakalayamadı.

Arkasından baktığımız sırada Pınar hanım kendisini bekleyen motorlu bir erkeğin arkasına binerek uzaklaştılar.

Ardından markette bulunan güvenlik kamera çekimlerinin kopyası ile emniyete başvuruda bulundum. Hastaneden darp, alkol muayene raporu aldım. Emniyete gitmeden önce Pınar hanımın Alanya MHP ilçe yönetim kurulu üyesi Pınar Yüksel olduğunu tespit ettim, yapmış olduğumuz bu şikâyetten sonra Pınar Yüksel ertesi gün emniyete gitmiş ve durumu inkar etmiştir.

Kamera görüntülerinde saldırı da bulunan kişinin kendisi olmadığını ifade etmiş, can güvenliği olmadığını koruma talep ettiğini belirterek şikayetçi olmuştur(!)

Olaydan sonra MHP tüzüğünde bulunan ve disiplin kuruluna gönderilmesi gereken bu kişi için Alanya ve Antalya yönetiminden birkaç isimle bağlantıya geçmiş konuyu aktarmış olsam da video kayıtlarındaki kişinin Pınar Yüksel olup olmadığını bilemeyiz(!) buna hakim karar verir, diyerek konuyu kapattılar.

Konu, konuyu açar ya hani biraz da vatandaşla hasbihal edeyim dedim, meğer Alanya Muz Cumhuriyetine dönmüş, birileri devletin arazisini üzerine geçirir, diğeri peşkeş çeker öteki temizler hale gelmiş!
Bu olayların hiçbiri tabi ki basında yer almıyor(!) Neden basın da yer alsın ki(?)
Esnafın söylediği acı ama tek gerçek şu oldu ki ‘bal tutan parmağını yalar kızım’ bir hafta konakladığım Alanya’dan acı ama gerçeklerle döndüm.

Esnaf ağlıyor deniliyor ya hani tam aksine herkes lüx içinde yaşıyor, vah bizim dış ülkelere tanıtılmayan çok değerli yazlık bölgelerimize, vah ki vah.

Selçuklu Sultanı Alaaddin Keykubat zamanında alınan böyle kadim; il olacak şehrin mankutlaştırılmış ilçe yönetimi MHP’de liyakat sahibi olmayan insanlar tarafından yönetimde söz sahibi olmaları düşündürücüdür.”

Genel Yayın Yönetmeni: Pınar Etci

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here