Bayramlaşma Programı Tire Öğretmenevi bahçesinde gerçekleşti, saat 10:00’da başlayan kahvaltı programında davetlileri Tire İlçe Emniyet Müdürü Kadir Şen ve ekibi karşıladı.

Programa katılan Tire Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, her zamanki gibi programa ilk gelenler arasındaydı. Çobanoğlu; ilçenin kamu yetkilileri, siyasi partilileri ve muhtarları ile tek tek bayramlaştı. Kahvaltı Programına; Tire Jandarma Komutanı Okay Cansu, Sgk Müdürü Tuğrul Karaca, Sosyal Yardımlaşma Müdürü Murat Karakaplan ve Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Salih Sungurtekin ve PNR LIFE İmtiyaz Sahibi Pınar Etci‘de katıldı.

Bayramlaşma programında egolu tavırları ile dikkatleri üzerine çeken Ak Parti İlçe Başkanı Mert Falakalı oldu! Son dönemlerde yetki zehirlenmesi yaşayan Mert Falakalı kahvaltı programını ilk terk eden kişi oldu.

Kahvaltı Programında; pozitif enerjisi, gelişmiş sosyal kişiliği ile Mhp Tire İlçe Başkanı Arif Demirkan, ilçe yönetiminde her şeyin güzel bir şekilde devam ettiğini belirtti.

Kahvaltı programından sonra ilçe ve ilçeye bağlı köy muhtarları ilçe’de yaşanan sorunları dile getirdi. Yaşanan sorunlarda kaymakam beyin oldukça ilgili ve sorunları derhal çözerek sorunları ortadan kaldırdığını, bu sebeple mülki amirden oldukça memnun olduklarını ve kendisini geleceğin valisi olarak görmek istediklerini dile getirdiler. Tire’de yaşanan yol sıkıntıları hakkında oldukça mağdur olduklarını ve vatandaşın bu konuda sıkıntı yaşadığını dile getiren ilçe ve köy muhtarları en kısa zamanda bu soruna belediye tarafından çözüm getirilmesini temenni ettiler. Ortaköy muhtarı, incir döneminin yaklaştığını duyurdu.

Haber: Pınar Etci

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here