Genel Yayın Yönetmeni

EditörBilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın TÜRKİYE SANAYİ DEVRİMİ DİJİTAL TÜRKİYE YOL HARİTASI başlıklı raporu ile ülkemizin dijitalleşmeye verdiği önemi vurgulaması vizyonumuzu geliştirip bu yeni dünyada yerimizi almak yönünde bizi cesaretlendirdi. Bu güvenin sonucunda hepimizin sahipleneceği sosyal paylaşımlarda bulunup hep birlikte gelişip geliştireceğimiz sanal ortamımız olarak PNRLIFETİRE doğdu.

PNR DIGITAL STUDIO Reklam Ajansı olarak; e-dergimizin TİRE sosyal ve ticari yaşamına dokunacak rehber olmasını hedefleyerek yola çıktık. İşletmelerimizin tanıtımı, sürdürülebilirliklerini sağlamalarının yolları ve sağlık, spor, güzellik, yemek, hobiler konularında halkımızın merak ettiklerini alanlarında uzman yazarlarımız köşelerinde paylaşacaklar.

Tire’de kurulu işletmelerimizin ülke ve Dünya çapında tanınarak gelişmeleri adına son derece değerli olacağına inandığımız PNRLIFETİRE hepimizin gururu olacaktır!

PNRLIFETİRE e-dergimizin 1. sayısını yoğun emek harcayarak sizlerle paylaşmış olmanın onuru ile TİRE için hayırlı olmasını diliyoruz.